Indryk en dødsannonce i Lokalavisen 2720 Vanløse
Gennemfør
bestilling
Annonce eksempler i Lokalavisen 2720 Vanløse
2-spaltet dødsannnonce:

1-spaltet dødsannnonce:

Du udfylder formularen
Vi sætter annoncen flot op
Du godkender og betaler
Hvorfor kan min annonce ikke komme med i morgendagens avis?
2-spaltet dødsannnonce:
1-spaltet dødsannnonce:
2-spaltet takkeannonce:
1-spaltet takkeannonce:
Med denne service slipper du for det besværlige ved at indrykke en dødsannonce i avisen. Vi tager hånd om alt det praktiske så du blot skal finde ud af, hvad du ønsker, der skal stå i annoncen. Såfremt du behøver hjælp til dette, er du naturligvis velkommen til at ringe til en af vores dygtige rådgivere på 71 71 71 17. Når du indrykker en dødsannonce i Lokalavisen 2720 Vanløse er du sikker på, at den læses af de lokale i Vanløse og Grøndal.
Såfremt du er interesseret hjælper vi også gerne med at indrykke en takkeannonce efter mindehøjtideligheden, sådan at du kan takke dem, der deltog i begravelsen eller bisættelsen.
Danske dagblade og ugeaviser har deadline om formiddagen, dagen før avisen trykkes. Dette skyldes at aviserne bruger eftermiddagen på at opsætte avisen, så den kan trykkes om aftenen, og leveres dagen efter.
Hvis du har yderligere spørgsmål, kan du kontakte vores redaktion på 71 71 71 17 eller skrive til bestilling@dodsannoncer.dk